Featured

Wielkie sportowe emocje i doskonała zabawa na AKWA Marinie

Za nami kolejne Grand Prix Polski International Jetski POLAND NYSA 2024  – Slalom i wyścigi na skuterach wodnych w Nysie. Impreza odbyła się w ubiegły weekend...

To już czwarta tego typu impreza na plaży pięknego Jeziora Nyskiego organizowana przez KLUB JESTSKI NYSA i WOPR oraz  AKWA MARINA, NDK, a także Śląski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.

Na zawody zjechało ok . 60  zawodników z Niemiec, Czech oraz z całej Polski, którzy ścigali się w 14 kategoriach.

Całą imprezę uświetnił wspaniały pokaz laserowy, i doskonała zabawa w rytm muzyki zaprezentowanej przez duet  Better Than Ex, czyli dwie panie grające energetyczną muzykę na saksofonie. Znakomite show zrobił też zawodnik z Niemiec, Thomas Wolf, który zaprezentował ewolucje freestyle na skuterze wodnym. Wystąpił w oświetleniu ledowym, z racami świetlnymi.

Impreza przyciągnęła, oprócz wielu zawodników polskich i zagranicznych, także wielu turystów i mieszkańców całego regionu.

Imprezę otworzyli w imieniu Burmistrza Nysy sekretarz miasta Piotr Bobak, który jednocześnie reprezentował Powiat Nyski jako przewodniczący Rady Powiatu, a także prezes AKWY Edyta Peikert i prezes ŚZMiNW Krzysztof Zbrojkiewicz.

Impreza jest mocno wspierana przez Burmistrza Nysy i Starostę Nyskiego.

REDAKTOR: ŁUKASZ BRESSA

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper