Zjazd Absolwentów Carolinum - 400-lecie nyskiej szkoły

Nyskie Carolinum świętuje 400-lecie istnienia! Z tej okazji odbędzie się wyjątkowy Zjazd Absolwentów, który będzie doskonałą okazją do uczczenia bogatej historii szkoły, spotkania dawnych kolegów i koleżanek oraz wspólnego świętowania dumy z przynależności do tej prestiżowej społeczności...

Uroczysta Gala Jubileuszowa będzie wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego absolwenci będą mieli okazję przejść korowodem ulicami miasta, pokazując dumę związana z ich szkołą. Odsłonięcie tablicy pamiątkowej będzie ważnym momentem, który upamiętni 400-letnią historię szkoły.

Spacer śladami historii Carolinum pozwoli absolwentom przypomnieć sobie ważne miejsca i wydarzenia związane z ich nauką w szkole. Wernisaż wystawy absolwentów Carolinum da możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć artystycznych i spotkania się z innymi absolwentami o podobnych zainteresowaniach.

2 maja godz. 18.00 w Muzeum Powiatowe w Nysie

WERNISAŻ WYSTAWY „ABSOLWENCI CAROLINUM”.

3 maja Zjazd Absolwentów Carolinum 

  • 10.00 - gala jubileuszowa Nyski Dom Kultury
  • ok. 13:30 - Obiad i poczęstunek w Carolinum
  • ok. 19:30 - Kolacja i poczęstunek podczas balu w Carolinum

 To wyjątkowe wydarzenie będzie nie tylko okazją do wspomnień, ale również do refleksji nad przyszłością szkoły i jej absolwentów. Zjazd Absolwentów Nyskiego Carolinum będzie doskonałą okazją do podsumowania 400-letniej historii szkoły i zastanowienia się, jak wpływała ona na życie absolwentów i społeczność lokalną.

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper