III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski przed nami

Za sprawą dwóch poprzednich edycji imprezy, Nysa pokochała zimowe bieganie. Tegoroczna edycja Biegu Mikołajkowego odbędzie się już za niecały miesiąc – 16 grudnia 2023 r. Ponownie Uczestnicy zawodów wystartują i zakończą 5,2 kilometrową trasę w nyskim Rynku...

W tym roku data III Nocnego Mikołajkowego Biegu Nyskiego pokryje się z inauguracją Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wielka Parada Mikołajów, ruszy o godzinie 16:30 a 2,5 godziny później biegacze w czapkach Św. Mikołaja opanują nyskie ulice. Zapowiada się dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji.

Zapisy internetowe do III Nocnego Mikołajkowego Biegu Nyskiego trwają do 8 grudnia a obecnie limit Uczestników wynosi 450, ale Organizator zastrzega możliwość jego zwiększenia. Jak zwykle w Nysie, spodziewać się można bogatego pakietu startowego oraz nagród, które rozlosowane zostaną wśród osób które bieg ukończą.

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski przed nami

Rekordowa ilość biegaczy w poprzednim roku – 504 osoby, które zameldowały się na mecie plasuje ten bieg na 4 miejscu w Polsce wśród biegów Mikołajkowych. Być może po tegorocznej edycji uda się wejść na podium?

Na koniec warto pamiętać, że w tym biegu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i ma być zachętą do regularnych treningów i zmiany stylu życia.

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper