Akcja charytatywna na nyskim lodowisku

Już w najbliższą NIEDZIELĘ zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszej wspólnej akcji charytatywnej dla ciężko chorego Wojtusia Szlachetki...

Wojtuś to wspaniały 4-letni wojownik, któremu choroba nie zdołała zabrać uśmiechu z twarzy. Choruje na chorobę genetyczną NF1 w wyniku której w jego główce utworzył się glejak nerwów wzrokowych. Pomimo operacji w styczniu tego roku guz całkowicie odebrał Wojtusiowi wzrok, a wynikiem powikłań pooperacyjnych na dzień dzisiejszy jest utrata możliwości chodzenia i inne kłopoty zdrowotne.

– Niestety w lipcu okazało się, że guz rośnie, więc obecnie Wojtuś poddawany jest chemioterapii. W związku z trudną sytuacją zdrowotną naszego synka potrzebujemy wsparcia finansowego na leki, środki higieniczne i opatrunkowe, sprzęt medyczny, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny do używania w domu, przystosowania miejsca zamieszkania (pokoiku, łazienki) do nauki samodzielnego funkcjonowania, dodatkowej osoby do opieki, środków na dojazdy do szpitala. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie! Dziękujemy! mówią rodzice Wojtusia, Magdalena i Dawid Szlachetka.

Cała Nysa jeździ na łyżwach w Niedzielę dla Wojtusia!

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper