Pierwsza gra w sieci o tematyce street workout studenta PWSZ w Nysie

Michał Kopeć, student nyskiej PWSZ, opracował najprawdopodobniej pierwszą grę na świecie o tematyce street workout, w której można budować swoje ciało, ćwiczyć freestyle lub trenować z własnym avatarem....

Michał, obecnie jest studentem kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka o specjalności: trener osobisty. Wcześniej studiował informatykę, również na PWSZ w Nysie. Teraz połączył dwie pasje w jedno, tworząc grę. W ?PullUpOrDie? można wykonywać podstawowe ćwiczenia kalisteniczne takie jak: podciągnięcia, pompki, brzuszki, przysiady czy wejścia siłowe. Pierwszy etap gry to budowanie swojej sylwetki, podobnie jak w kulturystyce (bodybuilding). Aplikacja będzie rozbudowywana. Docelowo będzie można nie tylko grać, ale także ćwiczyć z wirtualnym trenerem personalnym.

W kolejnym etapie (w przyszłej wersji) będzie nauka takich elementów jak: handstand, frontlever, backlever, swing360, swing540, ginger flip, jump over the bar i wiele innych. Gra została już bardzo dobrze przyjęta przez Internautów. Szczególnie na Ukrainie cieszy się dużym zainteresowaniem. W grze można trenować całe ciało, kupować suplementy, odblokowywać kolejne ćwiczenia zdobywając nowe doświadczenie. Bohater gry może ćwiczyć w różnych sceneriach: sala sportowa, gimnastyczna, natura i wiele innych.

https://youtu.be/2YZGK0MjedU

W grze ?PullUpOrDie? dostępna jest mapa parków street workout, niektóre można zobaczyć w 3D. Celem aplikacji studenta PWSZ w Nysie jest m.in. propagowanie street workoutu, kalisteniki oraz nabycie umiejętności w budowie masy mięśniowej.

Link do gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mkdesignmobile.PullUpORDie

PWSZ w Nysie

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper