Bezpłatny wywóz odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy wszystkim mieszkańcom Gminy Nysa, że w grudniu 2016 r. rozpocznie się kolejna zbiórka odpadów wielkogabarytowych....

Odpady należy wystawić przed posesję nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym w harmonogramie terminie odbioru i najpóźniej w dniu wywozu do godz. 6.30 rano.

Uwaga:  do odpadów wielkogabarytowych nie należą części samochodowe, odpady budowlane i remontowe typu: panele, ramy okienne, drzwi, wanny, umywalki, muszle toaletowe, gruz, kafelki. Odpady te należy samodzielnie dostarczyć do Gminnych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK), zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego 61 w Nysie oraz ul. Saperskiej 5 w Nysie. 

image

 

 Harmonogram odbioru  odpadów wielkogabarytowych dostępny jest na stronie internetowej spółki EKOM i stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Nysie oraz za pomocą aplikacji mobilnej EcoHarmonogram. 

http://www.ekom.com.pl

http://www.nysa.eu/aktualnosc-8669-zapraszamy_do_korzystania_z_aplikacji.html 

Informacje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych można uzyskać również telefonicznie pod nr: 77433 27 24 lub 7740 80 523. 

Nie wyrzucaj, oddaj za darmo!

image

 Odpady wielkogabarytowe od poniedziałku do soboty można bezpłatnie oddać do Gminnych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK), zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego 61 w Nysie oraz ul. Saperskiej 5 w Nysie. 

image

 Zapraszamy !! 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
 Urząd Miejski w Nysie

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper