Praca w Czechach ? spotkanie informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym firmy Husqvarna Manufacturing dotyczącym pracy na stanowisku pracownika linii montażowej...

Terminy spotkania:

  • 13.02.2023 r., godz.9.00,
  • 13.02.2023 r., godz. 10.00,
  • 13.02.2023 r., godz. 11.00.

Miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19, Pracownia Rozwoju Zawodowego

Oferowane stanowisko pracy: pracownik linii montażowej

pup nysa logoMiejsce pracy: Vrbno pod Pradedem

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie ok. 4000-5000 zł netto,
  • Bezpłatny transport na trasie Nysa ? Vrbno pod Pradedem ? Nysa
  • Stanowiska pracy przystosowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zakres obowiązków:

Montowanie elementów do nowoczesnych kosiarek.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • Sumienność i rzetelność w pracy,
  • Zdolności manualne,
  • Chęci do pracy.