Poznajcie mistrzów Nysy w siatkówce plażowej!

Andrzej Kruczkiewicz, starosta nyski uczestniczył w uroczystości wręczenia pucharów, medali oraz nagród dla mistrzów Nysy w siatkówce plażowej 2021...

Na najwyższym podium turnieju stanęła para Jan Lesiuk reprezentujący I ligowy BBTS Bielsko-Biała wraz z kolegą Radosławem Brzozowskim z Kędzierzyna Koźla, którzy pokonali w wielkim finale parę Plus Ligową ze Stal Nysa Patryk Szczurek / Kamil Dębski 2:1 (21:17,21:23,15:10).

Para Łukasz Owczarz BKS Visła Proline Bydgoszcz wraz z Bartoszem Bućko Stal Nysa pokonując rozstawionych z R1 Alan Wolak /Maciej Szaynowski reprezentującą MKS Ikar Legnica 2:0 (21:14,21:19) zdobyła brązowe krążki zajmując najniższy stopień podium.

Siatkarze rywalizowali na plaży Jeziora Nyskiego w Skorochowie przez cały lipiec. Zawodnicy mierzyli się z sobą w trzech turniejach eliminacyjnych, a w miniony weekend (31 lipca i 1 sierpnia) w turnieju finałowym.

Powiat Nyski był współorganizatorem imprezy.

Gratulujemy KS Beach Volley Nysa zorganizowania tak wspaniałego wydarzenia sportowego!

Poznajcie mistrzów Nysy w siatkówce pla|owej!

Zdjęcia: ZYCH Photography oraz Volleyball Photography Justyna i Piotr.