II Gminne Igrzyska Sołectw i Pracowników Samorządowych

W sobotę, 25 lutego, odbyły się II Gminne Igrzyska Sołectw i Pracowników Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Pakosławice....

W igrzyskach wzięło udział 11 reprezentacji, które rywalizowały między sobą w 6 konkurencjach: tenis stołowy, bilard, siatkówka, rzuty do kosza, przeciąganie liny, slalom. Zawody przebiegały w miłej atmosferze sportowej rywalizacji z zasadami fair play, przy mocnym dopingu kibiców.

Zwycięzcami II Gminnych Igrzysk Sołectw i Pracowników Samorządowych została reprezentacja z Prusinowic. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Rusocina. Na trzecim stopniu podium uplasowała się reprezentacja Pakosławic.

Organizatorem igrzysk był Urząd Gminy Pakosławice, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Nysie oraz Zespołu Szkół w Prusinowicach.