Kolejny wielki sukces nyskich gimnastyków w Białej Podlaskiej

W dniach 22-25 w Białej Podlaskiej odbyła się XXVI Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn. Wspaniale zaprezentowała się w tych zawodach reprezentacja naszych gimnastyków, która zdobyła aż 10 medali(2 złote, 4 srebrne i 4 brązowe) i zajęła 2 miejsce wśród wszystkich klubów biorących udział w rywalizacji...

Na najwyższym stopniu podium stanęli Rafał Pawlak i Szymon Szymański, a wicemistrzami Olimpiady zostali Wiktor Lichwa, Jakub Sadza, Bianka Drostek, Szymon Szymański. Brązowe medale zdobyli natomiast Patrycja Grodzka, Patrycja Korzeniowska, Bianka Drostek, Michał Lichwa.

Trenerami naszych mistrzów są: Mariusz Wroński, Artur Zamirski, Agnieszka Arczyńska-Jaseniuk, Ewelina Kowalska-Trela, Marcin Dmytrów, Grzegorz Trela.

Kolejny wielki sukces nyskich gimnastyków!