W Głuchołazach powstaną nowe miejsca parkingowe

W części zdrojowej Głuchołaz planowane jest stworzenie nawet do 100 nowych miejsc parkingowych, co z pewnością przyniesie ulgę zarówno mieszkańcom, jak i turystom odwiedzającym tę malowniczą miejscowość...

Działka przy ul. Parkowej, która została wybrana na ten cel, znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu tężni solankowej, szpitala powiatowego oraz muszli leśnej, gdzie regularnie odbywają się liczne imprezy. Nowe miejsca parkingowe będą więc stanowiły istotne udogodnienie dla wszystkich korzystających z tych atrakcji i usług.

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Głuchołazach podjęto decyzję o wprowadzeniu środków finansowych do budżetu gminy, które zostaną przeznaczone na dokumentację projektową. Wkrótce zostanie wybrany projektant, który przedstawi koncepcję realizacji tego przedsięwzięcia. Władze gminy wykazują duże zaangażowanie w ten projekt, mając na uwadze korzyści, jakie przyniesie on lokalnej społeczności i odwiedzającym.

Daniel Palimąka Starosta nyski wyraził swoje zadowolenie ze współpracy z włodarzami gminy Głuchołazy, podkreślając, że wspólne działania sprzyjają realizacji ważnych dla regionu inwestycji. Nowe miejsca parkingowe z pewnością poprawią komfort życia mieszkańców oraz zwiększą atrakcyjność turystyczną Głuchołaz, co przekłada się na pozytywny wizerunek miejscowości i może przyciągnąć jeszcze więcej odwiedzających.

https://www.facebook.com/watch/?v=495662992858081

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper