Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 13 październik 2021 10:39

Webinar - Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP - wsparcie finansowe

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.Już 14 października 2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego i opolskiego...
Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.Link do rejestracji na wydarzenie.

Webinar - Centra ObsBugi Przedsibiorców ARP - wsparcie finansowe

Prelegenci:

Gospodarzem webinaru będzie Monika KonofałDyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu, ARP S.A.Ekonomistka i Menedżerka z ponad 13 letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Odpowiedzialna za rozwój biznesu ARP w regionie dolnośląskim i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Piotr PaczyńskiDyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii ? Nottingham Trent University ? Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.

Rafał BałaManager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o.Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.

O kolejnych webinarach będziemy sukcesywnie informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane linki do rejestracji.

Redaktor: Andrzej Babiński

Ostatnio zmieniany środa, 13 październik 2021 10:47
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech