Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 08 wrzesień 2021 10:10

Otwarcie remizy strażackiej w Skoroszycach

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Na ten dzień czekało wielu mieszkańców gminy Skoroszyce. Zasłużona jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Skoroszycach, po wielu staraniach doczekała się nowoczesnej remizy. Dziś, 7 września, dokonano symbolicznego otwarcia i poświęcenia budynku remizy strażackiej oraz przekazania sztandaru. Były gratulacje, odznaczenia i wielkie słowa uznania dla działalności strażackiej...

Powiat Nyski reprezentowali starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz sekretarz Powiatu Alina Karnaś-Burska. Podczas ceremonii starosta nyski wraz z innymi zaproszonymi gośćmi przeciął okolicznościową wstęgę i złożył wszystkim druhom serdeczne gratulacje.

Życzymy Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności w służbie i życiu osobistym, szczęśliwych powrotów do strażnicy oraz opieki i błogosławieństwa patrona strażaków św. Floriana.

Życzymy, aby ta nowa remiza była nie tylko drugim domem dla naszych strażaków, ale stanowiła symbol wzajemnej pomocy, życzliwości i otwarcia na sprawy drugiego człowieka. Niech dobrze służy wszystkim mieszkańcom!

Otwarcie remizy stra|ackiej w Skoroszycach

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech