Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
piątek, 13 marzec 2020 15:04

Zmiany w udzielaniu nieodpłatnych porad prawnych

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Udzielanie porad prawnych oraz świadczenie poradnictwa obywatelskiego odbywać się będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość np. przez telefon, pocztą elektroniczną....

Zmiany w udzielaniu nieodpłatnych porad prawnych w związku z zagrożeniem COVID-19 w pow. nyskim

">

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania porady prawne będą odbywały się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość - przez telefon oraz pocztą elektroniczną. Przed udzieleniem porady prawnej należy pobrać i wypełnić zamieszczony poniżej wniosek. Wniosek należy przesłać na adres mailowy do poszczególnych punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

Informujemy, że po udzieleniu nieodpłatnej pomocy prawnej istnieje możliwość wypełnienia opinii o udzielonej pomocy prawnej (karta pomocy - część B - do pobrania poniżej) i przesłania jej na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Starostwa Powiatowego w Nysie, Wydział Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej ul. Piastowska 33, 48-300 Nysa.

Wniosek - zgłoszenie porady na odległość

Ocena udzielonej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego - karta pomocy - część B

Wykaz Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej na terenie Powiatu Nyskiego w 2020 roku>>