Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
wtorek, 16 kwiecień 2019 15:54

Wielkanocne spotkanie w WTZ Nysa

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Wspólna modlitwa, świąteczne potrawy oraz serdeczne życzenia. Tak w wielkim skrócie można opisać to, co dziś, 16 kwietnia, działo się w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Nysie....

Uczestnicy warsztatów oraz ich opiekunowie zorganizowali tradycyjne wielkanocne spotkanie. W wydarzeniu tym, w imieniu Zarządu Powiatu, udział wzięli wicestarostowie: Joanna Burska i Jacek Chwalenia. Obecna była również Anna Januszewska-Zenowicz, która pełni obowiązki Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie.

Świąteczne spotkanie w WTZ w Nysie było także okazją do zapoznania się Zarządu Powiatu z funkcjonowaniem placówki, jej wyposażeniem oraz potrzebami. Po obiekcie wicestarostów oraz p.o. dyrektor PCPR oprowadziła Małgorzata Kołek, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa.

W naszej galerii prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia. Udało nam się także sfotografować niektóre ze świątecznych dekoracji, które zostały własnoręcznie przygotowane przez uczestników WTZ. Zapraszamy do galerii.