Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
piątek, 04 maj 2018 16:38

Piękni i młodzi - wybór Miss i Mistera PWSZ

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Święto studentów coraz bliżej! Jak zapowiadają władze PWSZ - to będą najlepsze Juwenalia w historii. Atrakcji będzie dużo, a wśród nich m.in. wybór Miss i Mistera uczelni....

Lustereczko powiedz przecie - kto jest najpiękniejszy na świecie. Jeśli poranną wizytę w łazience zaczynasz od tych słów, to ten konkurs jest dla ciebie. Studenci już odliczają dni do KULTowych Juwenaliów. Tymczasem ci, którym matka natura oprócz bystrego umysłu, podarowała także urodę, sposobią się w dwójnasób.

Przed nimi bowiem, oprócz znakomitej zabawy, także walka o koronę najpiękniejszej i najprzystojniejszego na nyskiej uczelni. Walka będzie zapewne zażarta - w końcu kto nie chciałby zdobyć tego zaszczytnego tytułu i choć przez chwilę pobrylować w świetle reflektorów i internetowego fejmu.

image

Kandydaci szlifują już formę i ... sylwetkę, bo w czasie konkursu trzeba będzie zaprezentować się w stroju codziennym i wieczorowym, a także na sportowo. Tradycyjnie przedstawią też układy choreograficzne i będą musieli zmierzyć się z podchwytliwymi pytaniami od jurorów.  Jeśli uważasz, że twoja uroda oczaruje jury i internautów (oni także wybiorą swoich faworytów) nie zwlekaj i zgłoś się (formularz zgłoszeniowyregulamin konkursu). Zapisy są przyjmowane tyko do 6 maja. Jest o co walczyć - zwycięzcy pojadą na ogólnopolskie wybory Miss i Mistera wszystkich PWSZ w całym kraju.

 Łukasz Bressa