Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 08 marzec 2023 10:43

Sukces uczniów Ekonomika - finaliści olimpiady o ubezpieczeniach

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie finalistami Olimpiady ?Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych?....

Sukces uczniów Ekonomika!

Lekcje z ZUS to projekt edukacyjny dla uczniów szkół średnich. Dzięki niemu młodzi ludzie mogą poznać zagadnienia związane z ubezpieczeniami społecznymi. Wiedza o ubezpieczeniach społecznych pomaga świadomie podejmować decyzje dotyczące życia zawodowego i osobistego.

Olimpiada pn. ?Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych?, przyciąga coraz więcej uczniów, którzy prezentują imponujący poziom wiedzy z zakresu ubezpieczeń. Wojewódzki finał Olimpiady odbył się we wtorek, 7 marca, w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu. Wzięli w nim udział najlepsi uczniowie z województwa opolskiego.

Uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie w składzie: Urszula Charytanowicz, Paulina Tabaszewska i Wojciech Dendewicz zostali laureatami i zdobywcami I miejsca otrzymując 24p/25p w rekordowym czasie 8 min. Jednocześnie są reprezentantami naszego województwa na etapie centralnym w Warszawie 5 kwietnia 2023 r.

Nauczycielem przygotowującym uczniów do Olimpiady jest Pani Stella Woźniak.

Na zwycięzców czekają indeksy uczelni wyższych.

W wjeździe na finał towarzyszyła uczniom Pan Elżbieta Gabis.

laureaci Olimpiady

 

Ostatnio zmieniany środa, 08 marzec 2023 12:03
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech