Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Kreowanie postaw przedsiębiorczych w Carolinum

09.01.2023 r. Emila Pałach z klasy 2mg i Roksana Brząkała z klasy 2h1 I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Nysie przystąpiły do XIII EDYCJI KONKURSU WIEDZY O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI...

Organizatorem przekrojowego testu wiedzy o ekonomii jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Uczelnia ta, co roku, realizuje konkursy dla uczniów szkół średnich, w których główną nagrodą jest indeks WSAiB.

Kreowanie postaw przedsibiorczych w CarolinumPrzystępując do konkursu uczniowie muszą wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu ekonomii, organizacji i zarządzania, finansów i rachunkowości, lecz także muszą znać aktualne wydarzenia gospodarcze, biznesowe i bieżącą sytuację międzynarodową.

Zawodniczki z Carolinum zaprezentowały szeroki zakres wiedzy ekonomicznej, jednak do finału konkursu zakwalifikowała się Emilia Pałach z klasy 2mg.

Opiekunami uczennic z ramienia szkoły był Pan J. Szura i Pani M. Broszkiewicz.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech