Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 30 listopad 2022 11:18

Wyniki konkursu na nieodpłatną pomoc prawną

Wyniki przeprowadzonej procedury konkursowej dotyczącej otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2023 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Nyskiego...

Wyniki konkursu na nieodpBatn pomoc prawn

1. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej dotyczącej otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2023 w zakresie prowadzenia jednego punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Nyskiego w miejscowościach Nysa i Kamiennik, Zarząd Powiatu w Nysie przyznał dotację na realizację powyższego zadania organizacji pozarządowej tj.:

Fundacji Togatus Pro Bono z Olsztyna - kwotę 60.060,00 zł oraz 3.300,00 zł na edukację prawną

2. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej dotyczącej otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2023 w zakresie prowadzenia jednego punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Nyskiego w miejscowości Głuchołazy, Zarząd Powiatu w Nysie przyznał dotację na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej organizacji pozarządowej tj.:

Fundacji Badań nad Prawem z Wrocławia - kwotę 60.060,00 zł oraz 3.300,00 zł na edukację prawną

3. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej dotyczącej otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2023 w zakresie prowadzenia jednego punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Nyskiego w miejscowościach Korfantów i Łambinowice, Zarząd Powiatu w Nysie przyznał dotację na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej organizacji pozarządowej tj.:

Fundacji Młodzi Ludziom z Łodzi - kwotę 60.060,00 zł oraz 3.300,00 zł na edukację prawną

Ostatnio zmieniany środa, 30 listopad 2022 11:23
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech