Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Webinarium „Inwestuj w Opolskiem ˗ pożyczki dla przedsiębiorców”

Jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą, prowadzącym działalność gospodarczą lub zamierzającym realizować inwestycje w województwie opolskim?

Weź udział w webinarium „Inwestuj w Opolskiem - pożyczki dla przedsiębiorców” i zapoznaj się z aktualnie oferowanymi pożyczkami dla przedsiębiorców na inwestycje wspierające rozwój firm w regionie. O pożyczkach opowiedzą przedstawiciele Fundacji Rozwoju Śląska.

Webinarium odbędzie się 22 listopada 2022 r. o godz. 10:00. Webinarium moderować będzie Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 20 listopada 2022 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a następnie otrzymanie na adres e-mail potwierdzenia od organizatora (na koniec rekrutacji).

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.rpo.opolskie.pl w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach – bezpośredni link: https://rpo.opolskie.pl/?p=47941

Program spotkania• 10:00–10:10 Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne• 10:10–10:20 Ogólne informacje na temat aktualnej oferty pożyczkowej dla MŚP• 10:20–10:45 Zasady ubiegania się o wsparcie• 10:45–10:55 Oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim• 10:55 Pytania i odpowiedzi, podsumowanie spotkania.

 

Webinarium „Inwestuj w Opolskiem × po|yczki dla przedsibiorców”

Organizator webinarium

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech