Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 10 październik 2022 17:10

XIV Ogólnopolski Tydzień Kariery w Powiecie Nyskim 17-21 X

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w wydarzeniach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, organizowanych w powiecie nyskim w dniach 17-21 października. Tegoroczne hasło to ?Złap za stery do swojej kariery?...

Weź udział w wyjątkowym rejsie po zawodach. Obierz trafne kierunki tworzenia ścieżki edukacyjnej, poznaj zasady budowania pewności siebie i nie zgub się na współczesnym rynku pracy. Zainspirujemy Cię do działania, abyś w przyszłości mógł dokonać właściwych wyborów unikając niepotrzebnych rozczarowań.

Ofertę tegorocznej imprezy kierujemy do ludzi młodych planujących swój rozwój edukacyjny i zawodowy.

Zapraszamy na stronę poświęconą wydarzeniu: https://nysa.praca.gov.pl/otk2022

Kontakt:

Bernadeta Gołuszko, 774489921, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Wajdzik, 774489940, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Wielgus, 774489965, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

XIV Ogólnopolski TydzieD Kariery w Powiecie Nyskim

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 październik 2022 20:14
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech