Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 03 październik 2022 14:44

XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Na Seminarium odbywające się w Nysie (23 – 25.09.2022) przyjechali uczestnicy z całej Polski. Uczestnikami Seminarium byli funkcjonariusze służby więziennej, policji, straży miejskiej oraz służby celnej.

Wydarzenie było otwarte dla społeczności lokalnej. Zajęcia prowadzili wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy sztuk walk. Uczestnicy szkolili się z technik samoobrony, natomiast funkcjonariusze służb mundurowych z zakresu technik interwencji.

Celem Seminarium jest podnoszenie sprawności fizycznej i doskonalenie technik interwencji przez funkcjonariuszy niezbędnych w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW Pana Czesława Tuły. Zawody strzeleckie cieszyły się dużym zainteresowaniem, startowało 52 zawodników.

  • 1 miejsce – Witold Grubiak, Zakład Karny w Nysie
  • 2 miejsce – Adam Słoniewski, Jiu – Jitsu Wieliczka
  • 3 miejsce – Jacek Chęciński, Prezes Polskiego Centrum Jiu – Jitsu Goshin – Ryu

Zwycięzcom zawodów Przewodniczący ZG Pan Czesław Tuła wręczył puchary, medale i dyplomy. Odbył się również wielobój siłowy o puchar Przewodniczącego Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa.

  • 1 miejsce – Damian Podchorodecki, KO Bloodline Nysa
  • 2 miejsce – Adam Słoniewski, Jiu – Jitsu Wieliczka
  • 3 miejsce – Mariusz Pawlik, Jiu – Jitsu Wieliczka

Dla dzieci przygotowano batoniki z losem niespodzianką. Do wygrania były piłki i medale pamiątkowe z Seminarium. Na zakończenie Seminarium odbyło się uroczyste nadanie stopni mistrzowskich Modern Combat, które wręczył Soke Mirosław Kuświk z Kalisza. Seminarium co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony funkcjonariuszy i osób cywilnych.

XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji

XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji XXI Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji

Nyska Formacja Obronno Taktyczna

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech