Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 29 lipiec 2022 13:50

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Nysie

W Komendzie Powiatowej Policji w Nysie odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego komendanta insp. Edwarda Flagi, który odchodzi na zasłużoną emeryturę. W uroczystości wzięli udział Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski, Damian Nowakowski wicestarosta nyski, przedstawiciele samorządów lokalnych oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni...

W imieniu Zarządu, Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski złożył podziękowania Komendantowi za owocną współpracę z samorządem powiatu nyskiego, sumienną i pełną zaangażowania pracę, aktywność oraz skuteczność podejmowanych czynności, które przyczyniły się do zapewniania bezpieczeństwa w naszym powiecie. Życzył Komendantowi pomyślności w realizacji wszelkich planów na emeryturze, dobrego zdrowia, pogody ducha i szczęścia osobistego.

Po|egnanie Komendanta Powiatowego Policji w Nysie

Życzenia złożyli także obecni na uroczystości goście. Wszyscy bardzo pozytywnie podsumowali współpracę z Policją pod kierownictwem dotychczasowego Komendanta i podziękowali  za wszystkie działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas uroczystości, starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz otrzymał Brązowy Medal za zasługi dla Policji. Decyzję podpisał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech