Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Turystyka
czwartek, 05 sierpień 2021 11:58

Ankieta dla turystów odwiedzających powiat nyski

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Jeśli podróżowaliście Państwo po powiecie nyskim w celach turystycznych i macie chwilę wolnego czasu, to zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Pomoże ona nam lepiej poznać Państwa wrażenia i oczekiwania, a także dostosować usługi turystyczne do Państwa potrzeb...

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu tylko kilka minut.

ANKIETA DLA TURYSTY

Ankieta dla turystów odwiedzajcych powiat nyski i bran|y turystycznej

Starostwo Powiatowe w Nysie podjęło takżę działania zmierzające do zbadania opinii przedsiębiorców branży turystycznej, działających na terenie powiatu nyskiego.

W tym celu opracowany został krótki formularz ankiety, dostępny w wygodnej wersji on-line, który pozwoli na przeprowadzenie oceny komfortu prowadzenia Państwa działalności w naszym regionie oraz zbadania obecnych potrzeb branży turystycznej w powiecie nyskim.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka chwil.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 30 września br.

Link do ankiety -  ANKIETA DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ

Kontakt w niniejszej sprawie:

Referat Promocji Starostwa Powiatowego w Nysie, tel. 77 408 50 51, 77 408 50 59, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy i ponownie zapraszamy do Powiatu Nyskiego!

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech