Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
czwartek, 10 październik 2019 14:17

Konsultacje dot. programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Zarząd Powiatu Nyskiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji w sprawie projektu „Program współpracy Powiatu Nyskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”....

Znalezione obrazy dla zapytania 3 sektor logo

Celem głównym programu współpracy z organizacjami pozarządowymi jest rozwój społeczności lokalnej, szczególnie w realizacji zadań publicznych oraz zaspakajanie potrzeb społecznych.

Celami szczegółowymi programu są: zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców Powiatu Nyskiego, budowanie społeczeństwa obywatelskiego, poprzez aktywizację społeczności lokalnej, wspieranie samoorganizacji społecznej i wszelkich form samopomocy oraz działanie na rzecz osób niepełnosprawnych.

Konsultacje mają formę pisemną i elektroniczną, rozpoczynają się w dniu 11 października 2019 r. i zostaną zakończone w dniu 17 października 2019 r.

Szczegóły w plikach >>

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech