Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
piątek, 20 wrzesień 2019 14:25

Konsultacje ws. Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2020

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Burmistrz Nysy zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących „Rocznego programu współpracy Gminy Nysa z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2020” ......

Konsultacje społeczne dotyczące „Rocznego programu współpracy Gminy Nysa z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2020”

Znalezione obrazy dla zapytania 3 sektor logo

Celem głównym programu współpracy z organizacjami pozarządowymi jest rozwój społeczności lokalnej, szczególnie w realizacji zadań publicznych oraz zaspakajanie potrzeb społecznych.

Celami szczegółowymi programu są: zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców, budowanie społeczeństwa obywatelskiego, poprzez aktywizację społeczności lokalnej, wspieranie samoorganizacji społecznej i wszelkich form samopomocy oraz działanie na rzecz osób niepełnosprawnych.

Termin składania opinii, uwag i propozycji w zakresie zapisów Programu można składać do dnia 7 października 2019 r.

Pobierz wszystkie pliki

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech