Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
wtorek, 19 luty 2019 10:44

Spotkanie informacyjne na temat programu dotacyjnego „Niepodległa” 2019

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Wojewoda Opolski i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”....

Dotacje są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Podobny obraz

Spotkanie informacyjne odbędzie się 27 lutego 2019 r. w sali im. Prezydenta L.Kaczyńskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Piastowska 14 w Opolu, w godz. 11.00-13.00.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych planujących realizację w 2019 roku projektów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości i odbudowy Polski.

Ze środków programu dotacyjnego „Niepodległa” można będzie współfinansować m.in. festiwale, koncerty, spektakle, wystawy czy projekty animacyjno-edukacyjne, zwłaszcza te oparte na interakcji i współdziałaniu, a także przygotowanie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych. Projekty powinny wpisywać się w świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości Polski i odbudowy polskiej państwowości.

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: w terminie do 25 lutego br. do godziny 14.00. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech