Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
czwartek, 23 czerwiec 2016 18:13

Jak pozyskać środki unijne za pośrednictwem LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór?

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Zarząd Stowarzyszenia Nyskie Księstwo Jezior i Gór informuje, że w dniu 29 kwietnia 2016 r. podpisana została Umowa o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR)....

Dzięki podpisaniu Strategii LGD rozpoczęło realizację LSR na obszarze Gmin: Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Nysa (z wyłączeniem miasta Nysa), Otmuchów, Paczków, Pakosławice i Skoroszyce. 

 Realizacja LSR daje możliwość mieszkańcom tych gmin, ubiegać się o środki unijne w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Masz ciekawy pomysł na rozwój działalności gospodarczej lub kapitału społecznego na terenie Nyskiego Księstwa Jezior i Gór? 

Odwiedź naszą stronę internetową:

www.ksiestwo.nysa.pl

lub przyjdź do biura. 

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że pomoc doradczą pracowników Biura uzyskać można, w zakresie możliwości otrzymania wsparcia finansowego na realizację operacji w ramach środków przewidzianych w Lokalnej Strategii Rozwoju Nyskiego Księstwa Jezior i Gór na lata 2014-2020 poprzez:

kontakt osobisty w biurze ul. Kolejowa 15  lub telefoniczny pod nr telefonu 77 40-80-588, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30

Pierwsze nabory wniosków planujemy ogłosić zgodnie z harmonogramem w drugim półroczu 2016 roku. 

Dowiedz się kiedy i na jakich zasadach Lokalna Grupa Działania będzie mogła objąć dofinansowaniem z PROW 2014-2020 właśnie Twój pomysł. 

Do rozdysponowania jest ponad 3 miliony euro !                                                                                                                                                                              

Zarząd Nyskiego Księstwa Jezior i Gór

 

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech