Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech

Obradowała Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 4 października br. odbyło się specjalnie posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, poświęcone szkoleniu z zakresu standardów komunikacji i działania Rady....

Spotkanie z Alicją Gawinek, wiceprezes Opolskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych miało na celu określenie nie tylko ram działania powstałej w Nysie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, ale także służyło ustaleniu trybu pracy Rady, w oparciu o dobre rozwiązania przyjęte w podobnych radach na terenie Polski.

Doradczyni z zakresu III sektora w czasie wykładu poruszyła także kwestię komunikacji między Radą, a organami samorządu i administracją publiczną. Alicja Gawinek nie widzi też przeszkód, aby w GRDPP zasiadało czterech radnych Rady Miejskiej w Nysie.

Dwoje znich, Stanisław Czepiel oraz Adam Zelent zostało wytypowanych podczas sesji Rady Miejskiej. Dwóch kolejnych, Damian Kwiatkowski oraz Jacek Czuchraj reprezentują  w GRDPP przede wszystkim stronę społeczną.

image

 

W czasie spotkania zaproponowano szereg rozwiązań promocyjnych, m.in. współpracę z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Promocji  Urzędu Miejskiego w Nysie, opracowanie własnego logotypu oraz stworzenie odrębnej strony internetowej. 

 

image image
image image

  Urząd Miejski w Nysie

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji 

 Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto archiwum.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech