Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech

Środa z Funduszami Europejskimi dla organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: "Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową"....

image

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: "Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową".

 

Spotkanie odbędzie się 1 lipca 2015 r. o godz. 10:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej - Inkubator Organizacji Społecznych w Nysie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, (sala konferencyjna nr 31).

 

UWAGA! Na spotkaniach przedstawione zostaną wstępne informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową, dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową.

 

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/1qPUyJsADIGwmkYKAE7oRs7DehXQyBiIMPsP64iI7p1s

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

image

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech