Polish Czech English German
piątek, 21 listopad 2014 02:49

Środa z funduszami dla organizacji pozarządowych

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
1 października 2014 r. ruszył cykl organizowanych w całej Polsce bezpłatnych spotkań informacyjnych dot. nowej perspektywy finansowej 2014-2020 pn. „Środa z Funduszami dla…”.
Spotkania organizowane będą do marca 2015 r. w każdą pierwszą środę miesiąca. Każde spotkanie skierowane będzie do wybranej grupy potencjalnych beneficjentów programów realizowanych w latach 2014-2020.

 

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich w latach 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępnie informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania na działalność organizacji pozarządowych (m.in. na wsparcie potencjału organizacji pozarządowych, dofinansowania na działania w obszarze: edukacji i szkoleń, aktywizacji społecznej, integracji, wsparcia biznesu oraz na innych obszarów działalności NGO).

Na kolejne spotkania z cyklu, zatytułowane „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, zapraszamy w dniu 3 grudnia 2014 r. o godz. 12.00 do  Klubu Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie.

 

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową, tj. przygotowane w oparciu o projekty programów krajowych i regionalnych.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

 

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/1TCRw2PWyYN5lvhYW-XaMVFQmxwvScpx3YfHqjkQoOj4/viewform. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu  decyduje kolejność zgłoszeń.Telefon kontaktowy  77448 25 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rzecznik Prasowy Edyta Bednarska-Kolbiarz