Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
poniedziałek, 20 grudzień 2021 11:03

V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nysie

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

W sobotę, 18 grudnia, na Zamku w Otmuchowie odbył się V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nysie...

W Zjeździe uczestniczyli starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz, Joanna Burska członek Zarządu Powiatu, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Opolu - Druh Andrzej Borowski, prezes Zarządu oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nysie - Druh Władysław Krysowaty, z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nysie mł. bryg. mgr inż. Marcin Skalny, kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nyskiego ks Piotr Mazur, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu nyskiego oraz delegaci wybrani na zjazdach oddziałów gminnych.

Podczas spotkania, dokonano wyboru władz na kadencję 2021-2026 do Zarządu oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nysie, delegatów na Zjazd Wojewódzki oraz 4 przedstawicieli do Zarządu oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Opolu.

V Powiatowy Zjazd Ochotniczych Stra|y Po|arnych RP w Nysie

Wiele ciepłych słów do uczestników Zjazdu skierował starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz, który podziękował za pięcioletni okres pracy, wyraził uznanie i szacunek gratulując dotychczasowej działalności. Starosta życzył również pomyślności i kolejnych lat skutecznego działania. Druhom i druhnom podziękował za codzienną gotowość do niesienia pomocy wszystkim potrzebującym.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech