Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu

„Perły Powiatu Nyskiego” wręczone!

Najzdolniejsi uczniowie oraz tegoroczni absolwenci szkół prowadzonych przez Powiat Nyski zostali odznaczeni „Perłą Powiatu Nyskiego”. Nagroda jest przyznawana najlepszym uczniom i absolwentom szkół powiatu nyskiego, którzy w roku szkolnym osiągnęli wybitne osiągnięcia, nie tylko z dziedziny nauki, ale również sportu i wolontariatu. ...

Odznaczenia wręczone zostały

„PerBy Powiatu Nyskiego” wrczone!

W tym roku grono „Pereł Powiatu Nyskiego” powiększyło się o kolejnych wspaniałych uczniów. Do klubu zdobywców „Pereł Powiatu Nyskiego” dołączyli (kolejność alfabetyczna):

Marta Kaczor tegoroczna absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, za zdobycie tytułu finalistki etapu centralnego XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, wysokie wyniki nauczania oraz zaangażowanie w pracę wolontariacką.

Joanna Kocierz uczennica klasy 3 II LO w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, za zdobycie III miejsca w XXV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej oraz III miejsca w Olimpiadzie Wiedzy i Wartości w Sporcie.

Julia Kowalkowska uczennica klasy III Technikum Weterynaryjnego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, za zdobycie tytułu finalistki XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych oraz wysokie wyniki nauczania w szkole.

Justyna Kret uczennica klasy III Technikum Weterynaryjnego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, za zdobycie tytułu laureatki XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Wojciech Lichosik tegoroczny absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, za uzyskanie tytułu finalisty etapu centralnego XLVII Olimpiady Historycznej oraz III miejsca w etapie wojewódzkim IV Akademii Wiedzy o Prawie.

Weronika Owczarek uczennica klasy IV Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, za zdobycie tytułu finalistki XLIV Olimpiady i Umiejętności Rolniczych oraz wysokie wyniki nauczania w szkole.

Nina Słobodzian uczennica klasy 3 I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, za zdobycie VIII miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół w Szachach o Puchar Ministra Sportu „Licealiada Młodzieży”, wyróżnienie w etapie wojewódzkim Małej Olimpiady Matematycznej oraz wysokie wyniki nauczania w szkole.

Miłosz Szewczyk tegoroczny absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, za uzyskanie najwyższej, spośród wszystkich maturzystów w szkołach prowadzonych przez Powiat Nyski w roku szkolnym 2020/21 liczby punktów ze zdawanych na egzaminie maturalnym przedmiotów oraz uzyskanie tytułu finalisty etapu centralnego XXXV Olimpiady Ekologicznej.

Maciej Tabor tegoroczny absolwent II LO w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, za uzyskanie najwyższej, spośród wszystkich maturzystów w szkołach prowadzonych przez Powiat Nyski, w roku szkolnym 2020/21 liczby punktów ze zdawanych na egzaminie maturalnym przedmiotów.

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech