Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
czwartek, 07 październik 2021 14:35

Posprzątaj z nami Góry Opawskie!

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

17 października, odbędzie się akcja „Sprzątanie Gór Opawskich”. Zapraszamy do niej wszystkich miłośników gór i turystyki!

Posprztaj z nami Góry Opawskie!W trosce o otaczającą przyrodę i ochronę środowiska chcemy posprzątać trasę Doliną Złotego Potoku oraz szlak na Kopę Biskupią. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na problem śmieci pozostawionych na górskich szlakach.

Początek akcji będzie miał miejsce na polanie w Cichej Dolinie w Pokrzywnej, o godzinie 10:00. Warto być z nami! Dbając o czystość gór, dbamy o nas samych, oraz o nasze wrażenia podczas pieszych wypraw!

Na wszystkich, którzy zechcą dołączyć do naszej akcji sprzątania Gór Opawskich, na zakończenie czekać będzie ciepły posiłek oraz niespodzianka.

Organizatorem akcji jest Starostwo Powiatowe w Nysie. Partnerami są: Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych oraz Nadleśnictwo Prudnik.

WAŻNE! Liczba uczestników jest ograniczona, w związku z powyższym należy zgłosić chęć uczestnictwa w akcji telefonicznie pod nr tel. 77 408 50 51 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie nie później niż do dnia 16.10.2021

Zapewniamy autokar na trasie Nysa – Pokrzywna – Nysa dla pierwszych 50 chętnych osób, które zgłoszą udział w akcji.

Zapewniamy uczestnikom worki na śmieci i rękawice ochronne.

Zachęcamy, aby zabrać ze sobą odzienie stosownie dobrane do pogody, masę dobrego humoru i chęci do wspólnej pracy!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji! REGULAMIN!

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech