Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
czwartek, 23 wrzesień 2021 14:23

Dobre wiadomości dla mieszkańców miejscowości Łąka

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Na prośbę mieszkańców miejscowości Łąka, odbyło się spotkanie wicestarosty Damiana Nowakowskiego z radnym Powiatu Nyskiego Zbigniewem Karnasiem oraz Iloną Grodzińską sołtysem miejscowości Łąka...

Głównym punktem spotkania było omówienie bieżących spraw oraz problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, którzy wnioskowali o przejście dla pieszych. W celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, wicestarosta na spotkaniu zadeklarował, że do końca miesiąca takie przejście powstanie.

Dobre wiadomo[ci dla mieszkaDców miejscowo[ci AkaWizyta była również okazją do przekazania na ręce pani sołtys hortensji w celu upiększenia terenu, wokół którego spotykają się mieszkańcy. Teren już zachęca do aktywnych form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, a będzie jeszcze ładniej!

W spotkaniu uczestniczyli również Jan Chochorowski przewodniczący Rady Sołeckiej, Sylwester Łucki radny Rady Miejskiej w Otmuchowie oraz Jacek Tarnowski naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech