Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
piątek, 19 luty 2021 10:21

Sanatorium Aleksandrówka - działamy!

Kolejne spotkanie w sprawie sanatorium dla dzieci i młodzieży w Jarnołtówku,czyli popularnej Aleksandrówki, odbyło się w Starostwie Powiatowym w Nysie...

 
 Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!
Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!Aleksandrówka - dziaBamy!

Kolejne spotkanie w sprawie sanatorium dla dzieci i młodzieży w Jarnołtówku,czyli popularnej Aleksandrówki, odbyło się w Starostwie Powiatowym w Nysie.

Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski razem z Joanną Burską, członkiem Zarządu Powiatu Nyskiego zapoznali się z koncepcją Aleksandrówki przygotowaną przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie pod kierownictwem prof. Bogusława Szuby.

W spotkaniu uczestniczyła także pani poseł Katarzyna Czochara, która od samego początku wspiera reaktywację sanatorium oraz dyrektor Artur Grychowski i Piotr Dancewicz.

Koncepcja prezentuje się przepięknie!

Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 15:16
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech