Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu

Słodka wizyta u podopiecznych domów dziecka

Mikołajkowe prezenty dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych stały się już tradycją, która na stałe zagościła w kalendarium powiatu nyskiego....

 We wtorek, 3 grudnia, członek Zarządu Powiatu Joanna Burska wraz z kierownik Referatu Promocji Izabelą Kicak odwiedziły lokalne domy dziecka i wręczyły każdemu wychowankowi słodkie upominki. Na twarzach najmłodszych zagościł świąteczny uśmiech.

Po raz kolejny słodki i zdrowy prezent dla dzieci przekazał również prezes Koła Pszczelarzy w Nysie Jerzy Duda. W imieniu dzieci miody odebrała dyrektor Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Paczkowie Sylwia Sadowska-Klimas.

Gospodarze podziękowali gościom za wizytę słodkimi wypiekami i świątecznymi piernikami. Spotkanie Mikołajkowe było również okazją do zapoznania się z potrzebami placówek w Paczkowie, Jasienicy Górnej oraz Nysie.

Authors: Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech