Aktualności z powiatu

Polish Czech English German
piątek, 16 sierpień 2019 10:55

Oferta specjalna dla seniorów w PUP

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza dojrzałych mieszkańców powiatu nyskiego na spotkanie „Pakiet przydatnych informacji o rynku pracy”....

2019 aktywny senior pracuje mm

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza dojrzałych mieszkańców powiatu nyskiego na spotkanie „Pakiet przydatnych informacji o rynku pracy”....

W programie m.in.: omówienie możliwości rynku pracy, jak uzyskać zatrudnienie, w czym może pomóc urząd pracy, oferty pracy dedykowane Seniorom.

Uczestnicy spotkania będą mieli szansę opowiedzieć o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i określić oczekiwania względem planowanego zatrudnienia.

O szczegółach w materiale wideo mówią: Joanna Burska - Członek Zarządu Powiatu Nyskiego oraz Tomasz Wróbel Kierownik Wydziału Pośrednictwa Pracy PUP w Nysie.

Zobacz wideo >>


Jest to nowatorska, kompleksowa oferta aktywizacji zawodowej skierowana do dojrzałych mieszkańców powiatu nyskiego zainteresowanych podjęciem zatrudnienia, którzy:

  • są w wieku 60 lat i więcej,
  • posiadają ustalone prawo do emerytury lub renty (z tytułu niezdolności do pracy, rodzinnej lub socjalnej),
  • zarejestrują się (lub już są zarejestrowane) jako poszukujący pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie.

">

Oferty pracy, specjalistyczne poradnictwo zawodowe, wsparcie doradcy klienta, to wszystko czeka na seniorów, którzy od 1 sierpnia br. odwiedzą Punkt Obsługi Seniora w budynku Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy Nysa (parter, pokój nr 8).

2019 aktywny senior pracuje

 

Kontakt: Joanna Pawlikowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 774489913

Informacja: PUP w Nysie