Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
czwartek, 04 październik 2018 21:35

Program współpracy starostwa z NGO w 2019 - konsultacje do 11 X

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Zarząd Powiatu Nyskiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji w sprawie projektu „Program współpracy Powiatu Nyskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”....

Znalezione obrazy dla zapytania 3 sektor logo

Celem głównym programu współpracy z organizacjami pozarządowymi jest rozwój społeczności lokalnej, szczególnie w realizacji zadań publicznych oraz zaspakajanie potrzeb społecznych.

Celami szczegółowymi programu są: zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców Powiatu Nyskiego, budowanie społeczeństwa obywatelskiego, poprzez aktywizację społeczności lokalnej, wspieranie samoorganizacji społecznej i wszelkich form samopomocy oraz działanie na rzecz osób niepełnosprawnych.

Konsultacje mają formę pisemną i elektroniczną, rozpoczynają się w dniu 5 października 2018 r. i zostaną zakończone w dniu 11 października 2018 r.

Szczegóły w plikach poniżej.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech