Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
czwartek, 27 kwiecień 2017 23:17

Nagrody dla uzdolnionych uczniów

Najlepsi uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne za szczególne osiągnięcia w różnych konkursach i olimpiadach szczebla wojewódzkiego, ogólnopolskiego oraz światowego....

Wręczenie nagród odbyło się w czwartek, 27 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Nysie. Nagrody wyróżnionym uczniom wręczył Daniel Palimąka członek Zarządu Powiatu. Uczniom gratulowano wysokich osiągnięć  i życzono kolejnych sukcesów. 

Wyróżnieni uczniowie:

Adrian Babiec - uczeń klasy III Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Nysie w Zespole Placówek Specjalnych w Nysie,zdobycie złotego medalu w sztafecie 4x1000 m, IV miejsce w biegu indywidualnym na 500 m, VI miejsce w biegu indywidualnym na 1000 m, na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimiad Specjalnych Austria 2017 Ramsauw biegach narciarkich.

Bartosz Hornicki - uczeń klasy II m1 Liceum Ogólnoształcącego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, zdobycie tytułów: Laureata IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu INFOSUKCES, Finalisty 50 Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego o Puchar Opolskiego Odzdziału Towarystwa Fizycznego, Finalisty IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego ELEKTRON.

Patrycja Helbin - ucznnica klasy III Technikum Nr 2 kształcąca się w zawodzie technik technologii żywności w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, zdobycie tytułu finalistki w XIX Olimpiadzie Wiedzy o Żywności etap centralny.

image

image

image

image

Ostatnio zmieniany czwartek, 27 kwiecień 2017 23:25
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech