Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu

Zarząd Powiatu w Nysie przyznał kolejne wyróżnienia

Napisał

17 grudnia br. Starosta Nyski Czesław Biłobran wraz z pozostałymi członkami Zarządu Powiatu wręczył list gratulacyjny Pani Teresie Hanasz...

Pani Teresa Hanasz otrzymała list gratulacyjny za godną naśladowania obywatelską postawę, zaangażowanie w działalność społeczną, niesienie pomocy ludziom, w szczególności za trud w udzielaniu wsparcia osobom niepełnosprawnym, za wyróżnienia i zajęcie czołowych miejsc w wielu konkursach gospodarczych i kulturalnych.

Patrycja Rypień uczennica klasy IV Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nysie, otrzymała nagrodę Starosty za reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Świata Kobiet w Petangue w Bangkoku. Patrycja jest zawodniczką Polskiej Federacji Pentague - Związku Sportowego.

Julita Demczuk uczennica klasy III mi Zespołu Szkół Ogólnokształcących „Carolinum" w Nysie, otrzymała odznaczenie PERŁA POWIATU NYSKIEGO za osiągnięcia sportowe, I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w hokeju na trawie, II miejsce w Mistrzostwach Europy do 18 lat w hokeju na trawie. Julita Demczuk jest klasową prymuską.

Referat Promocji,

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech