Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
poniedziałek, 16 marzec 2015 00:48

Osiągnięcia nyskiej młodzieży wzorem do naśladowania

Napisał
12 marca podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Nysie, Starosta Nyski Czesław Biłobran wręczył nagrodę - tableta - Patrycji Kraińskiej  uczennicy  klasy II LO w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie  za zajęcie I miejsca w regionie Europy i Eurazji w konkursie plastycznym Art Calendar 2015 zorganizowanym przez międzynarodowy Program GLOBE i agencję NASA.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://rolniknysa.pl/index.php/home/aktualnosci-i-wydarzenia/item/381-kalendarz-programu-globe-z-rysunkiem-patrycji-krainskiej

oraz http://www.globe.gov/events/competitions/calendar-art-competitions/art-for-2015-calendar

Na zdjęciu:  Patrycja Kraińska, Zastępca dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie Jolanta Wawrzyniak-Rószczka, nauczycielka biologii w Zespole Szkół w Paczkowie Elżbieta Twaróg.

Na ręce nauczycielki biologii Elżbiety Twaróg, Starosta Nyski przekazał gratulacje i książki dla Ewy Szczurek uczennicy klasy II LO w Zespole Szkół w Paczkowie, która zajęła II miejsce na szczeblu wojewódzkim w XLIV Olimpiadzie Biologicznej oraz zakwalifikowała się do etapu centralnego.

Do gratulacji Starosta Nyski Czesław Biłobran dołączył życzenia osiągnięcia jeszcze wspanialszych sukcesów na niwie edukacyjnej oraz pomyślności w życiu osobistym.

Życzenia i gratulacje uzdolnionym uczennicom złożyli członkowie Zarządu Powiatu w Nysie. 

Starosta Nyski zapowiedział wprowadzenie systemu stypedialnego dla uzdolnionej młodzieży powiatu nyskiego i promowanie zdolnych uczniów, ich pasji i osiagnięć.

 

Edyta Bednarska - Kolbiarz, Referat Promocji

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech