Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
środa, 25 styczeń 2023 11:06

Starosta nagrodził młodych sportowców

Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski nagrodził młodych sportowców za wybitne osiągnięcia na zawodach sportowych w Taekwon-do w 2022 roku...

Gratulacje oraz podziękowania za reprezentowanie powiatu nyskiego otrzymali:

Oliwier Walczak - 3. miejsce w kat. techniki szybkościowe oraz 2. miejsce w kat. walki bong matsogi na Mistrzostwach Opolszczyzny w Taekwon-do w Grodkowie, 2. miejsce w kat. bong matsogi i 1. miejsce w kat. techniki szybkościowe na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Taekwon-do, 2. miejsce w kat. bong matsogi oraz 1. miejsce w kat. techniki szybkościowe na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Grodkowie.

Julia Piesiak - 1. miejsce w kat. układy formalne i 3. miejsce w kat. techniki szybkościowe na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Grodkowie.

Mikołaj Piesiak - 1. miejsce w kat. bong matsogi i 3. miejsce w kat. techniki szybkościowe na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Grodkowie.

Starosta nagrodziB mBodych sportowców

Podziękowania za wielkie zaangażowanie w pracy z dziećmi oraz propagowanie zdrowego stylu życia opartego na zasadach fair play współzawodnictwa sportowego otrzymał również Michał Żurawiecki, trener Taekwon-do.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ostatnio zmieniany środa, 25 styczeń 2023 16:35
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech