Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu
środa, 28 wrzesień 2022 13:40

Za nami Jesienny spacer po Borach Niemodlińskich

Mimo niesprzyjającej pogody, pierwszy jesienny spacer po Borach Niemodlińskich możemy uznać za udany!Wspaniała atmosfera, wysoka frekwencja, koszyk zebranych grzybów, las pełen kolorów, uśmiechy na twarzach - tak można opisać jesienny spacer...

Uczestników spotkania przywitali Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski, Joanna Burska członek Zarządu Powiatu, Janusz Wójcik burmistrz Korfantowa, Danuta Korzeniowska wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Izabela Kicak kierownik Referatu Promocji oraz Beata Szajowska-Sobek naczelnik Wydziału Organizacyjno-Prawnego.

Bory Niemodlińskie to największy i najpiękniejszy obszar leśny na Opolszczyźnie. Unikatowość miejsca i jego walory przyrodnicze przybliżyło podczas spaceru Nadleśnictwo Tułowice, Lasy Państwowe. Ogromna dawka cennych informacji! Pyszny poczęstunek po długim spacerze przygotowało KGW w Przechodzie. Dziękujemy bardzo!

Za nami Jesienny spacer po Borach NiemodliDskich

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom! Bardzo się cieszymy, że jest tak wiele osób, które chciało z nami pospacerować! Zapraszamy na kolejny spacer.

Ostatnio zmieniany czwartek, 29 wrzesień 2022 01:08
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech