Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu

Za nami spływ kajakowy rzeką Nysą Kłodzką

Za nami pierwszy spływ kajakowy rzeką Nysą Kłodzką i na pewno nie ostatni. Wydarzenie wpisze się na stałe w kalendarz imprez powiatu nyskiego!

Uczestników przywitał Damian Nowakowski wicestarosta nyski oraz radni Rady Powiatu Danuta Korzeniowska oraz Zbigniew Karnaś.

Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem miłośników kajakarstwa turystycznego. Mimo wysokiej temperatury, uczestnicy przepłynęli 17 km. Malowniczą, a w niektórych miejscach dość wymagającą technicznie trasę przepłynęli bardzo sprawnie, docierając do Ośrodka Wypoczynkowego Grek, po ok. 4 godzinach, gdzie na wszystkich uczestników czekał pyszny poczęstunek.

Za nami spByw kajakowy rzek Nys KBodzk

Spływ poprowadzony był przez Klub Turystyki Popularnej Szarotka, którego Komandor zapoznał uczestników z regulaminem spływu, przeprowadził instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa na wodzie i technik prawidłowego wiosłowania oraz czuwał nad bezpieczeństwem uczestników, na całej trasie spływu.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za świetnie spędzony czas i uśmiech na Waszych twarzach. Zapraszamy za rok!

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech