Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 27 styczeń 2022 13:09

„Nysa dla Rodzin i Pokoleń” - prezenty dla rodziców i małżeństw

„Nysa dla Rodzin i Pokoleń” to kolejny projekt, który wchodzi w życie w naszej gminie. Jego beneficjentami będą rodzice nowo narodzonych maluszków, pary nowożeńców, biorące ślub na terenie gminy Nysa oraz pary małżeńskie obchodzące w USC złote gody.

Ślub i narodziny dziecka to jedne z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w naszym życiu. By jeszcze podkreślić znaczenie rodziny, Gmina Nysa przygotowała nowy projekt.

– Od 1 lutego br. zapraszamy rodziców nowo narodzonych w Gminie Nysa dzieci, pary zawierające w Gminie Nysa związek małżeński oraz jubilatów Złotych Godów,  do uczestnictwa w projekcie  „Nysa dla Rodzin i Pokoleń” – mówi Joanna Dygas-Wandzel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nysie.

– Mogę zdradzić, że każda z wymienionych grup otrzyma tzw. pakiet promocyjny – podarunek ufundowany przez gminę i partnerów projektu. Co znajdzie się w takim prezencie? Niech to będzie niespodzianka, ale jestem przekonana, że obdarowani będą zadowoleni – dodaje z uśmiechem kierownik USC.

Partnerami projektu są Cukry Nyskie, Finans, Wertini oraz Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Otmuchów” S.A.

Prezenty dla rodziców i maB|eDstw – Nysa promuje rodzin

Redaktor: Łukasz Bressa

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech