Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 24 styczeń 2022 09:05

„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” 4 miejsce uczniów Ekonomika

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

W tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych zorganizował już VIII edycję „Lekcji z ZUS” i Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, adresowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” znalazła się w wykazie olimpiad tematycznych (zawodowych) MEN...

Celem olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół, to wiedza, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

W dniu 23.11.2021r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w szkolnym etapie Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Z pośród wszystkich uczestników wyłoniono 3 osoby, które uzyskały najwyższą ilość punktów i mogły reprezentować nasz powiat w etapie wojewódzkim.

Najlepsze zespoły z województwa opolskiego (17 szkół ponadpodstawowych reprezentowało 51 zawodników) wzięło udział w II etapie Olimpiady, który odbył się 11 stycznia 2021.

Nyski Ekonomik reprezentowali: Urszula Charytanowicz kl 3GM, Oliwia Talarczyk kl 3GP i Wojciech Dendewicz kl 3GP, opiekun Pani Stella Woźniak, zajmując 4 miejsce.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła Pani dyrektor Beata Stefanowicz - Ciecielag

Gratulujemy!

„Warto wiedzie wicej o ubezpieczeniach spoBecznych” 4 msc. uczniów Ekonomika

Authors: Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech