Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 08 grudzień 2021 11:37

I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski hitem - Nysa znów pobiegła!

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
Za nami I edycja Nocnego Mikołajkowego Biegu Nyskiego! Zabawa była świetna, a uczestnikom w ogóle nie przeszkadzał chłód. Dystans ponad 5 km świątecznie rozświetlonymi ulicami Nysy pokonało ponad 400 biegaczy! Za rok kolejna edycja.

– Przygotowania to 3 intensywne miesiące, choć ostatnie dni… były za krótkie. Bardzo nas cieszy to, że Wy się cieszycie i napawa nas dumą, że możemy zrobić coś wyjątkowego dla innych. Mamy nadzieję, że udało się dostarczyć wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom tylko pozytywnych emocji. Szczególnie w tych czasach, kiedy kontakty międzyludzkie są w jakimś tam stopniu ograniczone. Wiemy, że potrzebujemy wszyscy być razem i być częścią czegoś większego – mówią Jacek Makowski i Tomasz Kołodziej, organizatorzy wydarzenia.

– Oczywiście nie popadamy w samozachwyt, wyciągamy wnioski na przyszłość i już mamy kolejne pomysły na jeszcze lepsze wydarzenie w przyszłym roku – dodają.

Z czasem 17.52 wygrał Piotr Piotrowski z EX Team Włodary. Tuż za nim uplasowali się Daniel Czak (Nysa) i Robert Figura (Węża). Najlepsza wśród pań okazała się Marzena Boczkowska z Lewina Brzeskiego. Pobiegł także Sekretarz Miasta, Piotr Bobak.

– Atmosfera była kapitalna. Widać, że bieganie w Nysie jest coraz popularniejsze i coraz więcej osób uprawia ten piękny sport. Dobrze, że obok Biegu Nyskiego organizowanego latem mamy kolejną świetną imprezę biegową w naszym mieście, tym razem w okolicach Mikołajek – mówi Piotr Bobak, Sekretarz Miasta.

Dodajmy, że I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski miał start i metę przy Hali Nysa.

Wynikihttps://biegnyski.pl/baza/100/201/330/z/1011638696328.pdf

Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!

Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!Nysa znów pobiegBa! I Nocny MikoBajkowy Bieg Nyski hitem!

Zdjęcia: Tomasz Kołodziej

Redaktor: Łukasz Bressa

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech