Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 06 październik 2021 12:13

Lodowisko zostaje przy ul. Kraszewskiego

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
Nie będzie zmiany lokalizacji miejskiego lodowiska. Z obiektu wciąż będziemy korzystać na stadionie przy ul. Kraszewskiego.

– Mieliśmy pomysł, aby przenieść lodowisko na kąpielisko Frajda, ale ostatecznie postanowiliśmy, że zostanie w obecnym miejscu. Jest ono po prostu lepsze logistycznie dla szkół, które w sezonie chętnie korzystają z obiektu – mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.

– Już teraz zapraszamy na lodowisko nie tylko uczniów. Wierzę, że tym razem pandemia nie przeszkodzi i będziemy mogli korzystać normalnie z lodowiska – dodaje Wyczałkowski.

Obiekt jest otwierany przeważnie w okolicach połowy listopada, gdy termometry wskazują coraz niższe temperatury. Jeżeli pandemia nie stanie na przeszkodzie, podobnie ma być w tym sezonie. Na lodowisku organizowane są także cykliczne imprezy, skierowane głównie do dzieci, m.in. Mikołajki i Bal Przebierańców.

Lodowisko zostaje przy Kraszewskiego

Redaktor: Łukasz Bressa

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech