Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 29 wrzesień 2021 12:01

InstaLing w ZSE Nysa - program wspiera naukę języków obcych

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

W bieżącym roku szkolnym ZSE w Nysie przystąpił do programu InstaLing dla Szkół – XVII Edycji Programu InstaLing dla Szkół. InstaLing to strona WWW do szybkiej i skutecznej nauki słówek, która wspiera naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej...

InstaLing w ZSE Nysa

Nauka z InstaLing odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu uczniowie nie są ani przytłoczeni nadmiarem nowego materiału, ani nie tracą czasu na powtórki słówek, które już świetnie znają.

Nauczyciel raz w tygodniu przydziela słówka z zaplanowanego do omówienia w szkole materiału. Zadaniem ucznia, który przystąpił do programu jest systematyczne logowanie się do InstaLing za pomoca loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela i wykonanie powtórki około 20 słówek co średnio zajmuje około 5 minut.

Uczestnictwo w Programie InstaLing dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela oraz uczniów i ich rodziców a także dostarcza nauczycielom i rodzicom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech